JEDNOSTRONICOWY BIZNESPLAN DLA CIEBIE

Daj znać na jaki adres Ci go wysłać!

1

strona

setki

pozytywnych opinii

15

minut wypełniania

> 10 000

pobrań

Jak korzystać z biznesplanu?

Działaj teraz!

Nie zastanawiaj się nad nim zbyt długo. Idea jaka stoi za tego typu biznesplanem zakłada, że jest on szybki w przygotowaniu i zawiera tylko podstawowe informacje. Nie siedź nad nim tydzień!

Zbieraj informacje

Jeśli wyraźnie czujesz, że czegoś Ci w nim brakuje, zapisz to na osobnej kartce. Przyda Ci się podczas robienia większego biznesplanu albo gdy zaczniesz już działać!

Nie zwlekaj

Jak tylko go skończysz i ocenisz, że warto go realizować, zastanów się, jakie małe kroki możesz podjąć teraz, by nie poprzestać na planowaniu!

Dobry początek

Już te kilka danych, które w nim umieścisz, pozwala na podstawowe zdefiniowanie projektu i utworzenie sobie bazy do dalszego planowania i działania.

Co mówią o nim moi czytelnicy?

Jednostronicowy biznesplan jest genialny w swojej prostocie. Nareszcie nie musiałam się przekopywać przez tony papieru, cały biznes do ogarnięcia jednym spojrzeniem - prosto, przejrzyście, czytelnie. Polecam!

Karolina

Doskonałe narzędzie do opracowania wstępnej strategii biznesu. Korzystam z niego od bardzo dawna, przy każdym nowym pomyśle na rozwój mojego przedsiębiorstwa.

Ewa Jędrzejczyk

Kobieta warta Poznania

Jednostronicowy biznesplan to świetny pierwszy krok do założenia biznesu, przelanie myśli na papier to sposób na zebranie myśli i zmierzenie się z rzeczywistością, a zmieszczenie się na jednej stronie to pierwsze z tysiąca wyzwań na nowej drodze.

Piotr Piasecki

Jednostronicowy biznesplan to niezbędne narzędzie do opracowania wstępnej koncepcji biznesu opartej na wybranym pomyśle na biznes.

~ Bartłomiej Jakubowski

Piasecki Gągała, Biuro Rachunkowe

Jednostronicowy Biznesplan

Masz pomysł na biznes?

Ściągnij bezpłatny jednostronicowy biznesplan i... zacznij planować!

<i class="fa fa-cloud-download"></i> &#160 Pobierz za darmo
Zobacz więcej&#160 <i class="fa fa-arrow-right"></i>

Dostępny w PDF